تبلیغات
بهترین و بزرگترین آرشیو رادیویی ، تلویزیونی و سینمایی در ایران

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 8 فروردین 1392
فرا رسیدن نوروز باستانی و تحویل سال را تبریک عرض می کنم و بهترین آرزوها را توأم با سلامتی و بهروزی از درگاه خداوند متعال برایتان مسئلت دارم . در سال 91 ضمن انجام اجراهای تولیدی و زنده ی موسیقی با تمام توان مشغول تجهیز استودیوی شخصی ام بودم تا بتوانم آنطور که شایسته است به روند تولید آثار موسیقی برای طرفداران محترم شکل بهتری بدهم .

خوشبختانه مقدار زیادی از کارها با کمک دوستان انجام شده تا بتوانیم کم کم رکورد ها را شروع کنیم . کنسرت زمستان امسال هم در همین گیر و دار و البته با معطل کردن های اداره ارشاد نسبت به صدور مجوز انجام نشد ، اما بنا داریم اواخر اردیبهشت 1392 در برج میلاد با دوست خوب تهیه کننده ، آقای جلیل پور کنسرتی را برگزار کنیم .

این کنسرت با تاکید و تمایل بنده و یار همیشه همراهم پویا نیکپور ؛ طراحی متفاوتی در زمینه ارائه ی قطعات خواهد داشت و در show هم نسبت به کنسرتهای قبلی تفاوتهایی لحاظ شده که به هر حال فکر می کنم در سال نو با حضور شما شب خوب و پرخاطره ای خواهد شد .

قطعات آلبومهایی که قرار است در آینده ارائه شوند تقریبا طراحی شده اند که با شروع به کار استودیوی شخصی من ، ضبط آنها را کلید می زنیم ولی همانطور که می دانید بنده و تیم همکار در زمینه ی تولید کارهای حرفه ای که در حکم کارنامه ی کاری ما در ژانر های مختلف موسیقی است دقت زیادی به خرج می دهیم که تمامی هزینه های زمانی و مالی را متوجه آن میدانم فقط امیدوارم تا آنجا که ممکن است این روال را سریعتر کنم اما نمی توانم تغییرش دهم .

چند شب پیش دوست خوبم آریا عظیمی نژاد داشت برای ایام نوروز زائران حرم رضوی به سفارش آستان قدس موسیقی می ساخت . من هم کنارش نشسته بودم ؛ همین طور در حال و هوای تحویل سال در مشهد و در حرم حضرت رضا (ع) با دیدن تصاویری که آریا داشت روی آنها کار میکرد فی البداهه زمزمه ای کردم که در پایان این گفتار تقدیمتان می کنم (آهنگ زائر بهار) .

در ضمن این روزها با بعضی از تراک های آلبوم جدید آقای محسن چاوشی به نام "من خود آن سیزدهم" ارتباط احساسی دارم و خیلی خوشحالم که او سراغ این شعرهای درجه یک رفته است . به خودش و همکارانش به خاطر جسارت و نوگرایی و زحماتشان تبریک می گویم . تنظیم های خوب ؛ ملودی های معقول و فضای امیدوارکننده ی این آلبوم خیلی خوشحالم کرد ؛ خانمها و آقایان معترض که مرتب می گویند صدای چاوشی صدای چاوشی ... دقت کنند که صدای محسن چاوشی را باید از منظر بدعت در نحوه ی بیان مطالب و احساسات گوش کرد ! شما در صدای او اگر دنبال وسعت و تحریر و ادوات و ... اینگونه معیارها هستید در اشتباهید این را عرض کردم چون خیلی از کسانی که نمی توانند با این صدا ارتباط برقرار کنند مرتب به من می گویند که چرا از خواندن او (محسن چاوشی) دفاع می کنم ؟!

دوستان !
موسیقی در کل یک وسیله است برای خوش حال تر شدن و بهتر شدن و در یک کلام خدایی تر شدن ما ... . اگر صدایی و موزیکی از خوبی ها دورمان می کند گوش ندهیم ! قضاوتش و صلاحیتش (به شرط انصاف) فقط با خودمان است ! سالها پیش یک روز رفته بودم به حرم حضرت معصومه (س) یک نفر دست مرا گرفته بود و ول نمی کرد که آقا این دلقک که شما خوانده اید حرام است و شما چرا خواندید ؟ گفتم اگر شما با شنیدن این ترانه از خدا دور شده و بد حال می شوید خواهش می کنم گوش نکنید من وقتی این را خواندم هدفی داشتم و خیلی هم از مردم فیدبک مثبت گرفتم ولی توقع ندارم صد در صد جواب بدهد ! یک نمونه اش هم خود شما هستید . من اصلا بحثی در این مورد ندارم ولی قبول هم ندارم شما بجای دیگران قضاوت کنید و به اصطلاح ؛ فتوای کلی برای همه بدهید ... به هر حال اینها سلیقه است .
چاوشی یک طعم خاصی است که ممکن است همه به صورت فراگیرخوششان نیاید ولی یک عده هم خیلی دوست دارند مهم این است که در آثارش حرفهای خوبی بزند که دارد میزند . پس باید حمایت شود تا بیشتر با او ارتباط برقرار کنند . مجددا ظهور و پیشرفت استعدادهایی مثل او (محسن چاوشی) ، محسن یگانه ، رضا صادقی و ... را در موسیقی پاپ داخل کشور به همگان تبریک میگویم و امیدوارم این دوستان هر روز خودشان را در عرصه های فنی و خصوصا فرهنگی بیشتر تقویت کنند و بدانند اقبال مردم فقط اقبال نیست بلکه مسئولیتی است بزرگ که آنها چه بخواهند و چه نخواهند بر دوششان نهاده شده است .

در پایان باید عرض کنم که بنده در لحظات تحویل سال برای اجرای برنامه به شهر یزد خواهم رفت و درخدمت یزدی های خونگرم و عزیز خواهم بود . به همین خاطر به دوستان در شبکه ی یک سیما که مذاکره داشتیم تا در خدمتشان باشم اعلام کردم و عذر خواستم . پس حالا که امسال در خانه ها و پای سفره های هفت سین شما نیستم امیدوارم در لحظات معنوی تحویل سال به یاد این برادر و دوستدارتان باشید .
روزگار خوشطبقه بندی موضوعی : سرگرمی گوناگون
برچسب ها : محمد اصفهانی، محسن چاوشی،
آخرین مطالب